Jak wybrać automatyczną parasolkę

Warto poświęcić trochę czasu na wybranie odpowiedniej parasolki automatycznej, w końcu ma nam służyć jak najdłużej. Powinna być wytrzymała, dopasowana do potrzeb, a także miła dla oka. Poniżej przedstawiamy kilka wskazówek pomocnych w wyborze parasolki automatycznej

 

Ważnymi aspektami jest konstrukcja parasolki. Do wyboru są parasolki automatyczne składane, które idealnie zmieszczą się do torebki lub teczki, oraz długie parasolki w kształcie laski. Składane są bardziej praktyczne, gdyż można je zabrać wszędzie. Parasole długie są bardziej eleganckie, rozłożyste i niezawodne, jednakże nieco mniej poręczne. Należy zastanowić się jakie są nasze potrzeby, choć najlepiej jest zaopatrzyć się w dwa parasole automatyczne, jeden podróżny, a drugi długi – dla pewnej ochrony.

 

Materiały, z których wykonane są parasolki automatyczne, jak i stelaż także mają znaczenie. Najczęściej spotyka się parasolki z poliestru i nylonu, a niekiedy także z nylonu pokrytego teflonem. Stelaż parasolki decyduje o jej żywotności – najmocniejsze są te z włókna szklanego. Dobrze pamiętać o tym, aby parasolka automatyczna (zwłaszcza składana) była wyposażona w pokrowiec, który pomaga dbać o parasol i przedłuża jego żywotność.

 

Do wyboru są parasolki automatyczne rozkładane jednym przyciskiem oraz parasolki rozkładane oraz składane jednym przyciskiem. Zwłaszcze te drugie są bardzo wygodnie, gdyż do minimum ograniczają czynności manulane związane ze schowaniem parasolki.

 

Zarówno dla Pań jak i Panów ważnym aspektem jest oczywiście wygląd. Parasolka automatyczna powinna podobać się właścicielowi, dlatego warto skupić się na jej kształcie i kolorze. Ważna jest zarówno rączka, jak i czasza. Osobom lubiącym elegancję proponujemy parasolki z rączkami drewnianymi bądź pokrytymi skórą. Można znaleźć rączki w kształcie tulipana, litery L i w różne ciekawe wzory. W przypadku koloru, można postawić na prostotę i neutralność – wybrać kolor czarny, bądź podkreślić swoją osobowość i wyróżnić się z tłumu parasolami kolorowymi (panie) lub we wzory (panowie).

CZARNY AUTOMATYCZNY PARASOL MĘSKI BLUE RAIN RB-101

RB-101

RB-10111499

Automatyczny, duży, składany parasol męski w kolorze czarnym, z pokrowcem. Parasol otwierany jest za pomocą jednego przycisku. Parasol posiada elegancką, imitującą drewno rączkę, która nadaje mu ponadczasowości i klasy.

More details

55,00 zł

Ten produkt nie jest obecnie dostępny

Producent: Blue Rain

 
Dodatkowy opis

► Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologii parasolka jest w stanie bez problemu przeciwstawić się nie tylko opadom deszczu, ale również podmuchom bardzo silnego wiatru.

► Duża średnica czaszy - 107 cm, w parze z możliwością złożenia parasola, pozwala na zabranie go na wyjazd - mieści się do walizki lub teczki.

► Parasol wyposażony został w wygodną rączkę, pokrowiec oraz pasek do przenoszenia.

► Czasza parasola wykonana z wysokiej jakości poliestru.

_________________________________________________________

Długość złożonej parasolki: 35 cm

Średnica czaszy w linii prostej: 107 cm

Bądź pierwszym który napisze opinię!

Napisz opinię

CZARNY AUTOMATYCZNY PARASOL MĘSKI BLUE RAIN RB-101

CZARNY AUTOMATYCZNY PARASOL MĘSKI BLUE RAIN RB-101

Automatyczny, duży, składany parasol męski w kolorze czarnym, z pokrowcem. Parasol otwierany jest za pomocą jednego przycisku. Parasol posiada elegancką, imitującą drewno rączkę, która nadaje mu ponadczasowości i klasy.

Produkty powiązane

QR code