Są takie dni, gdy na pięknym błękitnym niebie nie ma ani jednej chmurki. Na termometrach liczba powyżej trzydziestu, w zasięgu wzroku nie ma ani odrobiny cienia, a my musimy maszerować przez betonową dżunglę, w skwarze parzącego słońca. Takie warunki atmosferyczne nie są korzystne dla naszej cery.

Jesteśmy przyzwyczajeni, że parasol jest dla nas przydatny tylko w deszczowe dni. Tymczasem pierwsze parasole, które pojawiły się już cztery tysiące lat temu, miały na celu ochronę przed promieniami słonecznymi, delikatnej skóry władców. Kobiety tę właściwość parasolek doceniły w XIX wieku, kiedy to alabastrowa cera była cenniejsza niż naturalna witamina D, pobierana z promieni słonecznych. W dzisiejszych czasach parasolki przeciwsłoneczne nie są bardzo popularne, jednak z biegiem lat można zaobserwować znaczący wzrost ich znaczenia w modzie. Nic dziwnego więc, że pojawiają się coraz wspanialsze parasolki wyposażone w innowacyjne rozwiązania chroniące przed szkodliwym działaniem promieni UV.  Chroniąc się przed nadmiernym nasłonecznieniem, unikniemy oparzeń słonecznych, fotostarzenia się skóry, a także poważnych chorób. Mimo, że czasami działanie promieniowania słonecznego przynosi korzyści, a opalona skóra wygląda zdrowo i modnie, skuteczna ochrona staje się niezbędna, by móc długo cieszyć się piękną, młodą skórą oraz dobrym zdrowiem. 

W naszym sklepie proponujemy Państwu szereg niezmiernie modnych i funkcjonalnych parasolek przeciwsłonecznych, które ochronią Waszą skórę przed promieniami UV. Znajdziecie tu wiele niezwykłych modeli od romantycznych, koronowych parasolek w stylu retro po nowoczesne parasolki z regulowanym paskiem na ramię. Czasze parasolek zostały wykonane z poliestru pokrytego powłoką chroniącą przed promieniami. Wszystkie wykonane z trwałych materiałów najwyższej jakości. Bez wątpienia, każdy miłośnik cienia znajdzie tu parasol przeciwsłoneczny idealny dla swoich potrzeb. Wszystko co oryginalne przyciąga spojrzenia. Chcesz się wyłamać wśród szarego tłumu, zmęczonego upałem? Te parasolki przeciwsłoneczne są stworzone dla Ciebie.

Parasolki przeciwsłoneczne 

Parasolki przeciwsłoneczne

Wyświetlam 1 - 13 z 13 produktów
 • Holenderski parasol...
  119,00 zł

  Niezwykle pomysłowy damski parasol odwrócony "Revers" w kolorach czerwonym i czarnym. Dzięki zastosowaniu technologii odwrotnego składania jest bardzo wygodny przy wsiadaniu do samochodu. Specjalna rączka umożliwia trzymanie parasola i jednocześnie korzystania z obydwu dłoni, np. podczas pisania sms-a. Odporny na trudne warunki atmosferyczne.

 • Holenderski parasol...
  119,00 zł

  Niezwykle pomysłowy damski parasol odwrócony "Revers" w kolorach niebieskim i czarnym. Dzięki zastosowaniu technologii odwrotnego składania jest bardzo wygodny przy wsiadaniu do samochodu. Specjalna rączka umożliwia trzymanie parasola i jednocześnie korzystania z obydwu dłoni, np. podczas pisania sms-a. Odporny na trudne warunki atmosferyczne.

 • Biała parasolka ślubna...
  106,99 zł

  Parasolka w kształcie serca w kolorze białym. Bardzo lekka i wytrzymała. Idealan jako dodatek do sukni ślubnej. Wyposażona w bardzo wygodną do trzymania w dłoni gumową rączkę w białym kolorze.

 • Parasolka otwierana i zamykana...
  80,99 zł

  Automatyczna parasolka otwierana i zamykana przy pomocy jednego przycisku. Wygodna, lekka, bardzo skuteczna w chronieniu przed deszczem i wiatrem. Składana - dzięki czemu idealnie mieści się w torebce.

 • Holenderski parasol...
  119,00 zł

  Niezwykle pomysłowy damski parasol odwrócony "Revers" w kolorze czarnym. Dzięki zastosowaniu technologii odwrotnego składania jest bardzo wygodny przy wsiadaniu do samochodu. Specjalna rączka umożliwia trzymanie parasola i jednocześnie korzystania z obydwu dłoni, np. podczas pisania sms-a. Odporny na trudne warunki atmosferyczne.

 • Automatyczna parasolka damska...
  140,92 zł

  Automatyczna - otwierana i zamykana przyciskiem, parasolka Pierre Cardin. ► Niezwykła CZASZA parasolki w kształcie KWIATU nadaje elegancji i niepowtarzalnego designu.

 • Automatyczna ULTRA LEKKA...
  176,90 zł

  Automatyczna, niesamowicie lekka i wytrzymała parasolka austriackiej marki Doppler. Czasza wykonana z poliestru klasy premium, który dodatkowo chroni przed szkodliwymi promieniami UV. Parasolka jest niezwykle lekka - waży zaledwie 180 g (jedna z najlżejszych parasolek dostępna na rynku).

 • Parasol odwrócony...
  99,00 zł
  Chwilowo niedostępny

  Niezwykle pomysłowy damski parasol odwrócony "Revers" z pięknym nadrukiem. Dzięki zastosowaniu technologii odwrotnego składania jest bardzo wygodny przy wsiadaniu do samochodu. Specjalna rączka umożliwia trzymanie parasola i jednocześnie korzystania z obydwu dłoni, np. podczas pisania sms-a. Odporny na trudne warunki atmosferyczne.

 • Parasolka damska Perletti...
  75,00 zł
  Chwilowo niedostępny

  Manualna, lekka, parasolka PERLETTI w kolorze różowym w groszki. Parasolka posiada powłokę chroniącą przed szkodliwym promieniowaniem UV.

 • Parasolka damska Perletti...
  75,00 zł
  Chwilowo niedostępny

  Manualna, lekka, parasolka PERLETTI w kolorze żółtym w groszki. Parasolka posiada powłokę chroniącą przed szkodliwym promieniowaniem UV.

 • LEKKA PARASOLKA PERLETTI UV...
  83,00 zł
  Chwilowo niedostępny

  Manualna, lekka parasolka PERLETTI w delikatnym różowo-szarym kolorze. Dzięki swojej niewielkiej wadze idealnie sprawdzi się do codziennego noszenia w torebce. Parasolka posiada powłokę chroniącą przed szkodliwym promieniowaniem UV.

 • LEKKA PARASOLKA PERLETTI UV...
  83,00 zł
  Chwilowo niedostępny

  Manualna, lekka parasolka PERLETTI w delikatnym niebiesko-żółtym kolorze. Dzięki swojej niewielkiej wadze idealnie sprawdzi się do codziennego noszenia w torebce. Parasolka posiada powłokę chroniącą przed szkodliwym promieniowaniem UV.

 • Holenderski parasol...
  119,00 zł
  Chwilowo niedostępny

  Niezwykle pomysłowy damski parasol odwrócony "Revers" w kolorach różowym i czarnym. Dzięki zastosowaniu technologii odwrotnego składania jest bardzo wygodny przy wsiadaniu do samochodu. Specjalna rączka umożliwia trzymanie parasola i jednocześnie korzystania z obydwu dłoni, np. podczas pisania sms-a. Odporny na trudne warunki atmosferyczne.

Wyświetlam 1 - 13 z 13 produktów

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów