O SKLEPIE PARASOLKI.NET

Sklep Parasolki.net powstał w roku 2007. Specjalizujemy się wyłącznie w sprzedaży parasolek.

W ofercie sklepu znajdują się zarowno klasyczne parasole i parasolki dla pań i panów, jak również parasole o nietypowych kształtach (np. kwadraty, serca) oraz na specjalne okazje (np ślub). Posiadamy także zróżnicowaną ofertę parasolek dla dzieci. Serdecznie zapraszamy zarówno klientów indywidualnych, jak też firmy i agencje reklamowe, dla których możemy zaoferować indywidualne wzory oraz warunki finansowe.

Oferowane produkty możecie Państwo zakupić przez internet pod adresem parasolki.net oraz w sklepie stacjonarnym przy ul. Zwoleńskiej 66 w Warszawie. 

Zamówienia możecie Państwo składać także dzwoniąc na naszą infolinię 22-7697727 lub 506 970167

Akceptujemy wszelkie możliwe formy płatności (przelew bankowy, pobranie kurierskie lub pocztowe, karta kredytowa przez internet, karta kredytowa na miejscu w sklepie lub gotówka w sklepie).

Wszystkie oferowane przez nas produkty dostępne są od ręki z natychmiastową wysyłką. W przeciwieństwie do konkurencji nie składamy zamówienia u producenta po otrzymaniu zamówienia od klienta. W pilnych sytuacjach jesteśmy w stanie dostarczyć na następny dzień roboczy zamówienia złożone do godz. 14.

Właścicielem sklepu parasolki.net jest firma Youtrendy Sp. z o.o.


QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów