O SKLEPIE PARASOLKI.NET

Sklep Parasolki.net powstał w roku 2007. Specjalizujemy się wyłącznie w sprzedaży parasolek.

W ofercie naszego sklepu znajdują się zarowno klasyczne parasole i parasolki dla pań i panów, jak również parasole o nietypowych kształtach (np. kwadraty, serca) oraz na specjalne okazje (np ślub). Posiadamy także zróżnicowaną ofertę parasolek dla dzieci. Serdecznie zapraszamy zarówno klientów indywidualnych, jak też firmy i agencje reklamowe, dla których możemy zaoferować indywidualne wzory oraz warunki finansowe.

Oferowane produkty możecie Państwo zakupić przez internet pod adresem parasolki.net oraz w sklepie stacjonarnym przy ul. Mrówczej 243 w Warszawie. Mieścimy się w przy stacji kolejowej Anin z bardzo dogodnym dojazdem kolejką ze stacji Warszawa Śródmieście oraz autobusami z centrum Warszawy (czas dojazdu z Centrum) około 15 minut. Proszę kliknąć na link z mapką dojazdową.


Zamówienia możecie Państwo składać także dzwoniąc na naszą infolinię 22-769-77-27 (poniedziałek-piątek od 7-18) lub 505-420060 (poniedziałek-sobota od 9-17) a także przez numer gadu-gadu: 877134 .

Akceptujemy wszelkie możliwe formy płatności (przelew bankowy, pobranie kurierskie lub pocztowe, karta kredytowa przez internet, karta kredytowa na miejscu w sklepie lub gotówka w sklepie).

Wszystkie oferowane przez nas produkty dostępne są od ręki z natychmiastową wysyłką. W przeciwieństwie do konkurencji nie składamy zamówienia u producenta po otrzymaniu zamówienia od klienta. W pilnych sytuacjach jesteśmy w stanie dostarczyć na następny dzień roboczy zamówienia złożone do godz. 14.

Właścicielem sklepu parasolki.net jest firma phu enumizmatyczny.pl.

Sklep stacjonarny czynny: Pn-Pt: 7-18

Infolinia: 22-7697727, 505-420-060


QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów