Metody i koszty wysyłki oraz szacunkowe czasy dostaw

 

Zamówienia wysyłane są codzienne w dni robocze od poniedziałku do piątku. Zamówienia opłacone do godz. 10.30 lub z opcją wysyłki za pobraniem wyślemy w tym samym dniu robocznym.

Poniżej przedstawiamy informację o szacunkowym czasie dostarczenia paczki przez spedytora (od momentu wysyłki) oraz koszach transportu.1) Paczkomat wybierzesz w trakcie finalizacji zamówienia. Po dostarczeniu paczki do paczkomatu, otrzymasz o tym powiadomienie sms-em oraz mailowo. Masz 48h od momentu otrzymania powiadomienia na odebranie paczki.

1) Paczkomat wybierzesz w trakcie finalizacji zamówienia. Po dostarczeniu paczki do paczkomatu, otrzymasz o tym powiadomienie sms-em oraz mailowo. Masz 48h od momentu otrzymania powiadomienia na odebranie paczki.

PACZKOMATEM DOSTARCZAMY TYLKO KRÓTKIE PARASOLKI (DO 64 CM). DLA DŁUGICH PARASOLKI PROSZĘ WYBIERAĆ KURIERA GLS

2) Placówkę pocztową (lub inny punkt odbioru oferowany przez Pocztę, np stacje Orlen) wybierzesz w trakcie finalizacji zamówienia. Po dostarczeniu paczki do punktu, zostaniesz o tym powiadomiony sms-em oraz mailowo.

PACZKOMATEM DOSTARCZAMY TYLKO KRÓTKIE PARASOLKI (DO 64 CM). DLA DŁUGICH PARASOLKI PROSZĘ WYBIERAĆ KURIERA GLS

3) Nasz punkt odbioru jest czynny w dni robocze w godz 8-16. W punkcie możesz zapłacić gotówką lub kartą.

Powyższe ceny dostaw dotyczą terytorium Polski. Koszty dostaw zagranicznych prosimy ustalać indywidualnie przed dokonaniem zakupu. (Above delivery prices are among Poland theritory. Delivery costs outside Poland should be agreed before  purchase.)

 

Stan realizacji zamówienia i przesyłki
Możesz na bieżąco sprawdzić status realizacji zamówienia:

- Jeśli podczas zamówienia założyłeś konto - status sprawdzisz po zalogowaniu się.

- Jeśli nie zakładałeś konta - sprawdź bez logowania stan realizacji zamówienia.
(podając numer zamówienia oraz swój e-mail).


QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów