Jak wybrać parasolkę damską

Warto poświęcić trochę czasu na wybranie odpowiedniej parasolki, w końcu ma nam służyć jak najdłużej. Powinna być nie tylko wytrzymała i dopasowana do potrzeb, ale też miła dla oka. Poniżej przedstawiamy kilka wskazówek pomocnych w wyborze parasolki damskiej.

 

Ważnymi aspektami są wielkość i konstrukcja parasola. Do wyboru są parasolki damskie składane, które idealnie zmieszczą się do torebki, oraz długie parasolki w kształcie laski. Składane są praktyczne i można je zabrać wszędzie. Do wyboru są parasolki klasyczne, oraz automatyczne: rozkładane, a niekiedy także składane, jednym przyciskiem. Parasole długie są eleganckie, rozłożyste i niezawodne, jednakże nieco mniej poręczne. Należy zastanowić się jakie są nasze potrzeby, choć najlepiej jest zaopatrzyć się w jeden podróżny, a drugi długi – dla pewnej ochrony.

 

Materiały, z których wykonane są damskie parasolki, jak i stelaż także mają znaczenie. Najczęściej spotyka się parasolki z poliestru i nylonu, a niekiedy także z nylonu pokrytego teflonem, który zapewnia nieprzemakalność. Pojawiają się również parasole plastikowe lub bawełniane (odpowiednio wzmocnione). Stelaż decyduje o żywotności parasolki – najmocniejsze są te z włókna szklanego. Dobrze pamiętać o tym, aby damska parasolka (zwłaszcza składana) była wyposażona w pokrowiec, który pomaga dbać o parasol i przedłuża jego żywotność.

 

Dla kobiet estetyka i wygląd są istotnymi aspektami. Parasolka damska powinna podobać się właścicielce, dlatego warto skupić się na jej kształcie i kolorze. Ważna jest zarówno rączka, jak i sama czasza. Paniom lubiącym elegancję proponujemy parasolki z rączkami drewnianymi bądź pokrytymi skórą. Można znaleźć rączki w kształcie tulipana, litery L i w różne ciekawe wzory. W przypadku koloru, panie mogą postawić na prostotę i neutralność – wybrać kolor czarny, bądź podkreślić swoją osobowość i wyróżnić się z tłumu parasolami kolorowymi, tęczowymi i wzorzystymi (w zebrę, chmurki, czy krople deszczu). Podobnie jest z kształtem – do wyboru są parasolki okrągłe, kwadratowe, podwójne (dla dwojga) i w kształcie serca. Jeżeli jakaś pani chciałaby pospacerować w deszczu ze swoim ukochanym, może zastanowić się nad parasolem podwójnym, natomiast parasole w kształcie serca świetnie nadają się na śluby.

Mocna automatyczna parasolka damska ecru w groszki z falbanką

RB226_2

RB226_28854

Automatyczna otwierana i zamykana przyciskiem damska parasolka w groszki, marki Blue Rain

Wykonana w oparciu o użycie nowoczesnych materiałów - wysokiej jakości poliestru oraz włókna szklanego.

More details

69,00 zł

- +

Producent: Blue Rain

 
Dodatkowy opis

Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologii parasolka jest w stanie bez problemu przeciwstawić się nie tylko opadom deszczu, ale również podmuchom silnego wiatru. W razie silnego podmuchu wiatru parasolka nie złamie się tylko odwróci na drugą stronę.

Pełny automat > zamykana i otwierana jednym przyciskiem (pamiętaj, nie zamykaj parasola ręcznie, użyj przycisku wbudowanego w rączkę)

Do parasolki został dołączony pokrowiec zabezpieczający przed zabrudzeniem. Parasolka posiada dodatkowo sznureczek przy rączce do wygodnego przenoszenia. 

  • Długość złożonej parasolki: 27,5 cm
  • Długość rozłożonej parasolki: 55 cm
  • Średnica czaszy: 97 cm
  • Waga: około 390 gram
 
Podstawowe cechy
KolorEcru
Typ parasolaParasolki damskie
Sposób otwieraniaAutomatyczny
Długość parasolaKrótki

Bądź pierwszym który napisze opinię!

Napisz opinię

Mocna automatyczna parasolka damska ecru w groszki z falbanką

Mocna automatyczna parasolka damska ecru w groszki z falbanką

Automatyczna otwierana i zamykana przyciskiem damska parasolka w groszki, marki Blue Rain

Wykonana w oparciu o użycie nowoczesnych materiałów - wysokiej jakości poliestru oraz włókna szklanego.

Produkty powiązane

QR code